Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022
Nr produktu: BD35782 - P/N:520-AATN
Dell
1139,00 zł
(926,02 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dell Technologies

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dell Premier ANC — WL7022

Wyjątkowa jakość dźwięku dzięki funkcjom aktywnej redukcji szumów na żądanie

Rozmawiaj przez cały dzień bez problemów, ciesząc się wyrazistym dźwiękiem stereo wysokiej jakości. Funkcja aktywnej redukcji szumów na żądanie umożliwia wyciszanie szumów otoczenia i skupienie się na rozmowach. Wyłączenie funkcji aktywnej redukcji szumów daje możliwość pozostania w kontakcie z otoczeniem, nawet z założonymi słuchawkami.

Intuicyjne funkcje i inteligentne sterowanie połączeniami

Intuicyjne funkcje połączeń: Inteligentne czujniki automatycznie wyciszają połączenia po zdjęciu zestawu słuchawkowego i wznawiają rozmowę po jego założeniu.

Łatwy dostęp do funkcji połączeń: Odbieranie połączeń, regulacja głośności, ponowne wybieranie numeru i wyciszanie/włączanie dźwięku w podróży dzięki wygodnym funkcjom sterowania połączeniami na zestawie słuchawkowym.

Noś go na swój sposób: Zoptymalizowany, by zapewnić Ci wyrazisty dźwięk i komfort przez cały dzień. Wysięgnik z mikrofonem można łatwo ustawić po prawej lub lewej stronie, zależnie od preferencji.

Ochrona słuchu: Funkcja ta automatycznie wykrywa nagłe, głośne dźwięki i zapobiega dużym skokom głośności, by chronić Twój słuch.

Wskaźnik stanu w widocznym miejscu: Lampka wskaźnika stanu na kluczu sprzętowym USB pozwala szybko sprawdzić, czy mikrofon jest wyciszony, czy nie.

Informacje głosowe w czasie rzeczywistym: Ulepszone alerty dźwiękowe automatycznie informują o stanie połączenia, czasie rozmów i stanie wyciszenia.

Ciesz się komfortem i łatwością obsługi przez cały dzień

Wygoda i bezpieczeństwo: Nauszniki i regulowany pałąk ze skóry syntetycznej zapewnią komfort przez wiele godzin i nie będą przesuwać się na głowie.

Łatwe ładowanie: Naładuj zestaw słuchawkowy, umieszczając go na podstawce ładującej lub podłączając go do komputera za pomocą kabla USB.

Sprawna integracja: Możesz łatwo i wygodnie przełączać się między wieloma urządzeniami, takimi jak notebooki, tablety i smartfony.

Szybkie składanie: Dzięki składanym nausznikom szybko spakujesz słuchawki, a dołączony pokrowiec ochroni je podczas transportu.