Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Adapter DA300 (USB-C to HDMI DP VGA Ethernet USB-C)

Dell Adapter DA300  (USB-C to HDMI  DP VGA Ethernet USB-C)
Dell Adapter DA300  (USB-C to HDMI  DP VGA Ethernet USB-C)
Nr produktu: BD33384 - P/N:492-BCJL
Dell
299,00 zł
(243,09 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 10 szt.
Koszt wysyłki DPD od 11,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 11,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dell Technologies

Dell DA300 - Najbardziej wszechstronny, kompaktowy adapter 6-w-1 USB-C

Posiada najszerszą gamę opcji portów dostępnych w tym HDMI, DP, VGA, Ethernet, USB-C i USB-A, Dell USB-C Telefony Adapter - oferty DA300 Seamless wideo I , sieci i łączności danych w zgrabny, kompaktowy projekt.

Wyraźna rozdzielczość 4K przy 60 Hz i szybki transfer danych SuperSpeed ​​USB 10 Gb / s

Podłączaj się do wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości bez utraty wydajności dzięki zdolności adaptera USB-C do obsługi rozdzielczości 4K przy 60 Hz i . Po prostu podłącz komputer do monitora lub projektora przez DisplayPort lub HDMI 2.0. Korzystanie ze starszych portów wideo jest również proste dzięki łatwo dostępnemu portowi VGA adaptera.

Porty USB-C i USB-A do odbioru danych umożliwiają podłączenie innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych i cieszą się szybszym przesyłaniem plików dzięki prędkości transferu danych SuperSpeed ​​USB 10 Gb / s .

Innowacyjny projekt

Mały, okrągły adapter idealnie mieści się w torbie, a ukryty kabel można przedłużyć lub schować, obracając górną i dolną pokrywę adaptera, co ułatwia przechowywanie. Dłuższy kabel koncentryczny zapewnia elastyczność w podłączaniu do różnych obudów, od klapek przez 2 w 1 do odłączanych, zapewniając lepszą jakość sygnału i stabilną łączność, gdziekolwiek zabierze Cię pracowity dzień.

Łatwe podłączanie i odtwarzanie. Najlepsze z systemami firmy Dell

Łatwy w użyciu, adapter jest gotowy do pracy po podłączeniu - nie jest wymagana instalacja zewnętrznych sterowników. Sparować adapter z systemami firmy Dell, aby cieszyć Business Class dysponuje ja takie jak adres MAC pass-through, PXE i Wake on LAN. Działa z większością systemów operacyjnych, w tym Windows i MAC.