Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Blokada Clicksafe do gniazd Kensington i Noble

Dell Blokada Clicksafe do gniazd Kensington i Noble
Nr produktu: BD33244 - P/N:461-10169
Dell
179,00 zł
(145,53 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 10 szt.
Koszt wysyłki DPD od 11,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 11,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dell Technologies

Dell Blokada Clicksafe do gniazd Kensington i Noble

Jesteśmy liderami branży — od ponad 30 lat zapewniamy najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Dziś możesz dać pracownikom do dyspozycji doskonałe i łatwe w obsłudze zabezpieczenie urządzeń: blokadę ClickSafe® do notebooków i tabletów Dell® Blokada pasująca do gniazd Kensington Security Slot™ i Noble jest zamykana jednym kliknięciem bez użycia klucza. Stanowi ona doskonałe połączenie doskonałych materiałów i technologii, dzięki którym zabezpieczenie notebooków i tabletów Dell jest łatwe jak nigdy dotąd.

Wygodne rozwiązanie zabezpieczające — wystarczy wcisnąć głowicę blokującą

Wytrzymała, a jednocześnie niewielka głowica blokady oferuje bezkompromisową ochronę szerokiej gamy laptopów i urządzeń

5 mm zamek z opatentowaną technologią Hidden Pin, która uniemożliwia otwarcie zamka wytrychem, jest kompatybilny z niestandardowymi rozwiązaniami dla różnych rodzajów blokad Kensington dla systemów firmy Dell.

Mocna głowica blokująca : Głowica, którą przetestowaliśmy zgodnie z najsurowszymi standardami branżowymi, zapewni trwałą ochronę przed naruszeniami i zawsze sprawdzi się w swojej roli

Kotwice zabezpieczające ClickSafe® : Do zestawu dołączone są kotwice blokujące pasujące do standardowego gniazda Kensington Security Slot™ i do gniazda zabezpieczającego Noble™. Kotwicę wystarczy włożyć i przymocować do odpowiedniego gniazda w urządzeniu. Pozwoli to na przymocowanie głowicy blokującej ClickSafe jednym ruchem ręki.

Zawiera kotwę T-bar oraz jedną kotwę klinową

Po przymocowaniu do notebooka lub tabletu Dell właściwej głowicy blokada ClickSafe® zapewnia optymalne bezpieczeństwo

Odporną na przecięcie linkę ze stali węglowej można przymocować do biurka, stołu lub innej powierzchni

Blokowanie jedną ręką bez konieczności użycia klucza

Linka stalowa : Linka stalowa z plastikowym kołnierzem zapewnia ten sam poziom ochrony przed przecięciem i kradzieżą, co grubsze kable, a dzięki długości ok. 150 cm (6 stóp) — osiągniesz dzięki niej większą mobilność.

Sprawdzone & przetestowane : Zamek — zbudowany zgodnie z surowymi standardami Kensington i innych organizacji zewnętrznych — pomyślnie przeszedł wymagające testy branżowe w trudnych warunkach w zakresie korozji, niedozwolonego otwierania, wytrzymałości kluczyka, trwałości i podatności na zerwanie

Register & Retrieve : Program firmy Kensington umożliwiający rejestrację kluczy w trybie online pozwala na szybkie, bezpieczne i łatwe uzyskanie zapasowego klucza po jego zgubieniu lub kradzieży

Ograniczona dożywotnia gwarancja

Dell zaleca stosowanie zamków uniemożliwiających kradzież sprzętu i danych