Przedłuż gwarancje dla swojego Della

DELL EMC PowerVault ME4084

Polecamy!
DELL EMC PowerVault ME4084 28x4TB NLSAS 2x2200W 3YNBD
DELL EMC PowerVault ME4084 28x4TB NLSAS 2x2200W 3YNBD
Nr produktu: BD33147 - P/N:ME4084NLSAS
Dell
195000,00 zł
(158536,59 zł netto)
Status Dostępny powyżej tygodnia
Ilość od 1 do 5 szt.
Darmowa wysyłka kurierem DPD
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Rodzina produktów PowerVault ME4084
Dyski 28x 4TB NLSAS 7.2k RPM 12Gb/s 3.5
Maksymalna liczba dysków 84 x 3.5" Hot Plug
Kontroler macierzy Dwa kontrolery macierzy SAS, 4 porty SAS 12Gb/s, 8GB pamięci cache
Szyny Szyny Rack Rails
Gwarancja Next Business Day (3 lata)
Inne Istnieje możliwość skonfigurowania innej macierzy
Dell Technologies

Pamięć masowa PowerVault z serii ME4 4084

Technologia zapewniająca prostotę, najwyższą wydajność i pojemną pamięć masową klasy podstawowej

Skonsoliduj system pamięci masowej dzięki nowej macierzy PowerVault z serii ME4 klasy podstawowej do środowisk SAN i DAS. Urządzenia z serii ME4 doskonale nadają się do obsługi platform HPC, poczty Exchange, kopii zapasowych, infrastruktury VDI oraz wielu innych zastosowań. Uniwersalne macierze z serii ME4 obsługują wiele różnych rodzajów napędów i protokołów, oferują pełny zestaw funkcji programowych i są dostępne w dwóch wersjach 2U oraz jednej 5U z możliwością dodania obudowy dysków dodatkowych.

Całkowita prostota

Macierze PowerVault z serii ME4 oferują funkcje upraszczające zadania takie jak instalacja systemu, konfiguracja i serwisowanie. Pozwala to pracownikom działu IT efektywniej zarządzać zasobami na większą skalę.

Proste zamówienie i kompletne oprogramowanie

Możliwość instalacji i konfiguracji przez klienta w ciągu 15 minut

Intuicyjne zarządzanie przez interfejs WWW (HTML5)

Łatwa rozbudowa bez przerywania pracy

Kompleksowe funkcje klasy korporacyjnej

Macierze pamięci masowej PowerVault z serii ME4 oferują komplet oprogramowania do obsługi i ochrony danych oraz zarządzania nimi:

Adapt (rozproszony RAID): lepsza ochrona danych i krótszy czas odbudowy

Oszczędne przydzielanie zasobów: wykorzystywanie fizycznej pojemności pamięci masowej zgodnie z potrzebami w puli dysków

Kopie migawkowe: łatwe odzyskiwanie danych na podstawie kopii z punktu w czasie 

Replikacja: powielanie danych w dowolnym miejscu na świecie

Kopiowanie woluminów: szybkie przenoszenie woluminów oraz tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie danych na dyskach

Pamięć podręczna odczytu SSD: większa szybkość przetwarzania aplikacji przez buforowanie wcześniej odczytanych danych

Obsługa warstw na poziomie 3: optymalna wydajność przy mniejszych nakładach 

Integracja ze środowiskiem wirtualizacji: macierze ME4 współdziałają z oprogramowaniem VMware vSphere, vCenter SRM i Microsoft Hyper-V

Rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem środowisk SAN i DAS

Pamięć masowa PowerVault z serii ME4 jest zoptymalizowana pod kątem obsługi zwirtualizowanych środowisk SAN i DAS. Połączenie macierzy PowerVault ME4 z serwerem Dell PowerEdge pozwala zwiększyć pojemność pamięci masowej, a dodanie jej do sieci SAN ułatwia elastyczne skalowanie z myślą o szybkim działaniu aplikacji i niezawodnym dostępie do danych.

Bezpośrednio podłączane do serwerów Dell PowerEdge przez protokół SAS, FC lub iSCSI

Konsolidacja pamięci masowej SAN przy użyciu jednego portu przez FC lub iSCSI

Chroń swoje dane

Możesz zapewnić bezpieczeństwo cennych informacji dzięki następującym funkcjom macierzy PowerVault z serii ME:

Zdalna replikacja: powielanie danych w dowolnej lokalizacji globalnej z oszczędnie skonfigurowanymi pulami lustrzanymi.

Kopie migawkowe: łatwe odzyskiwanie danych po ich przypadkowym usunięciu lub modyfikacji na podstawie kopii z określonego punktu w czasie.

Kopiowanie dysków wirtualnych (VDC): szybkie, bezproblemowe przenoszenie dysków wirtualnych oraz tworzenie kopii zapasowych i przywracanie ich przy użyciu pełnej repliki danych źródłowych.

Dyski samoszyfrujące (SED): szyfrowanie na poziomie dysku sprawia, że dane są bezużyteczne dla niepowołanych użytkowników nawet w przypadku wyjęcia napędu z obudowy.

Lepszy sprzęt i wyższa wydajność

Szybsze, prostsze i przystępne cenowo pamięci masowe PowerVault z serii ME zastępują popularne macierze PowerVault MD3. Dzięki dwurdzeniowym procesorom Intel Broadwell, kontrolerom w trybie aktywny/aktywny, obsłudze większej liczby dysków i szybszej komunikacji wewnętrznej pamięci masowe zapewniają następujące korzyści:

maksymalna wydajność: 320 tys. IOPS;

przepustowość do 5500 MB/s;

pojemność do 4 PB (w celu uzyskania pojemności 4 PB należy zainstalować standardowe dyski twarde w trzech obudowach 5U 84 do gęstej zabudowy);

skalowalna wydajność dzięki wewnętrznym interfejsom SAS 12 Gb.

Podstawowe modele z serii ME4 są wyposażone w dwa kontrolery Intel wymieniane bez wyłączania systemu oraz protokoły iSCSI, Fiber Channel i SAS, a ponadto obsługują opcjonalne obudowy dysków dodatkowych o wielkości 2U i 5U. Systemy PowerVault z serii ME można wdrożyć jako współużytkowaną sieć SAN lub bezpośrednio podłączyć do serwerów Dell PowerEdge.

Uproszczone zarządzanie danymi

Ekonomiczne pamięci masowe PowerVault ME4 klasy podstawowej to połączenie maksymalnej prostoty i wyjątkowo przystępnej ceny. Systemy są łatwe w instalacji i konfiguracji, zapewniają pełny zestaw oprogramowania, a intuicyjny interfejs WWW HTML5 umożliwia zarządzanie z dowolnego miejsca. Pamięć masową z serii ME4 można w elastyczny sposób skonfigurować jako system DAS lub SAN (hybrydowy lub All Flash). Istnieje też możliwość mieszania dysków twardych i SSD w ramach jednej konfiguracji. Wbudowane funkcje zgodności z monitorami maszyn wirtualnych Microsoft i VMware upraszczają zarządzanie zasobami fizycznymi i zwirtualizowanymi.

ME Storage Manager

Administracyjny graficzny interfejs WWW upraszcza konfigurowanie pamięci masowej ME4, powiadamia o trudnościach i udostępnia narzędzie do automatycznego rozwiązywania problemów.

VMware vCenter Plug-In 6.7

Monitorowanie, obsługa administracyjna i optymalizacja pamięci masowej oraz przydzielanie zasobów w sposób zapewniający wysoką wydajność i dostępność infrastruktury wirtualnej. Dzięki dodatkowi można także korzystać z adapterów replikacji pamięci masowej, co upraszcza zarządzanie odtwarzaniem danych po awarii na podstawie scentralizowanych planów odzyskiwania.

Szybsze odzyskiwanie danych z oprogramowaniem Adapt

Oprogramowanie Adapt dostępne z macierzami PowerVault z serii ME4 chroni dane, automatycznie dystrybuując je między pulami dysków. W razie awarii dysku oprogramowanie Adapt identyfikuje najważniejsze dane i dynamicznie równoważy zasoby, tak aby można było przywrócić optymalny stan macierzy szybciej niż w przypadku typowego środowiska RAID.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Szybsza odbudowa dysków

Dodawanie tylko potrzebnej pojemności

Obsługa do 1 PB pojemności lub do 128 dysków.