Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Kamera internetowa Pro Webcam WB5023

Dell Kamera internetowa Pro Webcam WB5023
Nr produktu: BD39375 - P/N:722-BBBU
519,00 zł
(421,95 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 19,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dane techniczne Dell Kamera internetowa Pro

Profesjonalna kamera internetowa Dell — WB5023

Niesamowita ostrość

Duży czujnik Sony STARVIS™ w tej kamerze 2K QHD w rozdzielczości 1440p zapewnia jaskrawy obraz o żywych kolorach.

Doskonała jakość obrazu

z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału obrazu
Technologia Digital Overlap HDR (DOL-HDR) zapewnia wierne odwzorowanie kolorów w ekstremalnych warunkach oświetleniowych.

Temporalna (3D) i przestrzenna (2D) redukcja szumów automatycznie eliminuje rozmycie obrazu i ziarnistość zdjęć przy słabym oświetleniu.

Funkcja automatycznej ekspozycji z detekcją twarzy (FDAE) równoważy ostre oświetlenie twarzy, zapewniając optymalną jakość obrazu.

Zwracaj na siebie uwagę

Funkcja automatycznego kadrowania AI utrzymuje użytkownika w centrum kadru nawet podczas ruchu i zmiany pozycji, dzięki czemu ostrość jest zawsze skupiona na nim.

Przemyślane wzornictwo w każdym calu

Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów* wbudowanemu w tę elegancką kamerę internetową możesz komunikować się wyraźnie bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie.

Zintegrowany klips mocujący, który nie zasłania ekranu, pozwala ograniczyć rozpraszanie uwagi na ekranie i za kulisami.

Prywatność i ochrona dzięki osłonie migawki, która jest magnetycznie zatrzaskiwana i chowana za kamerą internetową, co ułatwia jej przechowywanie.

Zgodność z wieloma systemami operacyjnymi zapewnia bezproblemową współpracę. Informacje na temat obsługi systemów operacyjnych można znaleźć w specyfikacjach technicznych.

Zadbaj o swój wizerunek

Oprogramowanie Dell Peripheral Manager (w języku angielskim) oferuje niesamowity zakres funkcji, takie jak HDR, automatyczne kadrowanie AI, różne pola widoków, ustawienia wstępne umożliwiające łatwe dostosowywanie ustawień w zależności od preferencji. Dzięki profesjonalnej kamerze internetowej Dell zawsze będziesz świetnie wyglądać.