Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym

Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym
Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym
Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym
Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym
Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym
Nr produktu: BD34091 - P/N:470-AELP
709,00 zł
(576,42 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dane techniczne Dell MH3021P zestaw głośnomówiący

Dell MH3021P zestaw głośnomówiący z adapterem mobilnym

Integracja jak nigdy dotąd

Zachowaj produktywność w domu lub w biurze dzięki pierwszemu na świecie wieloportowemu adapterowi ze zintegrowanym zestawem głośnomówiącym i .

Liczne porty oferują różnorodne opcje połączeń, a wbudowany zestaw głośnomówiący zapewnia dużą wygodę podczas konferencji. Teraz możesz ładować laptopa, będąc podłączonym do wyświetlacza, klawiatury i myszy, a także brać udział w połączeniu konferencyjnym - wszystko w tym samym czasie.

Kompaktowy i przenośny: elegancki i mały, jego kompaktowa konstrukcja zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu adapter wieloportowy można łatwo zmieścić w torbie i zabrać ze sobą wszędzie.

Wydajne zarządzanie kablami: po zakończeniu owiń kabel wokół podstawy - co może być prostsze? Zapobiega to splątaniu i zapewnia, że ​​pozostanie schludny w Twojej torbie.

Szybki montaż:Konfiguracja jest szybka i łatwa - połącz się natychmiast bez konieczności pobierania oprogramowania, aby uzyskać gotowe rozwiązanie. Nie są wymagane żadne sterowniki.

Łącz się szeroko. Ładuj wygodnie.

Zrób więcej dzięki temu adapterowi wieloportowemu. Połącz się z wyświetlaczem, przesyłaj dane i zasilaj komputer jednocześnie podczas rozmowy.

Bezkompromisowa wydajność ekranu: Wsparcie dla najnowszych standardów branżowych, w tym adapter multiport Dell pozwala cieszyć się ostre obrazy w rozdzielczości do 4K przy 60Hz í po podłączeniu zewnętrznego monitora za pośrednictwem portu HDMI 2.0 í lub portu USB-C í . Jest to idealne rozwiązanie do udostępniania prezentacji i filmów! Możesz także skorzystać z kompatybilności HDR, aby uzyskać żywe efekty wizualne i realistyczne obrazy.

Superszybki transfer plików i : Pracuj szybciej i sprawniej. Prędkości do 10 Gb / s umożliwiają przesyłanie dużych plików multimedialnych w ciągu kilku sekund przez porty USB-C i USB-A.

Naładuj swój komputer i : dzięki zasilaniu o mocy do 90 W możesz łatwo ładować różne komputery - po prostu podłącz zasilacz USB-C lub wyświetlacz do portu USB-C zestawu głośnomówiącego z adapterem.

Twoje codzienne rozwiązanie konferencyjne

Ciesz się bezproblemową obsługą konferencji dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu, który przygotuje Cię do codziennych rozmów i meldunków.

Mikrofon wielokierunkowy: Zintegrowany mikrofon odbiera dźwięk z całego stołu, dzięki czemu każdy głos jest słyszalny.

Intuicyjne sterowanie połączeniami: przyciski zestawu głośnomówiącego ułatwiają nawiązywanie połączeń, rozłączanie i wyciszanie / wyłączanie wyciszenia oraz regulację głośności. Wskaźniki LED zapewniają przejrzyste wskazówki wizualne.

Eliminacja echa i redukcja szumów: ciesz się krystalicznie czystymi połączeniami za każdym razem. Inteligentna konstrukcja redukuje niepożądane szumy tła i echo.

Zgodność z platformą UC:  urządzenie ma certyfikat Zoom i jest zoptymalizowane pod kątem wiodących platform UC, takich jak Teams, umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych za pośrednictwem preferowanych platform.