Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T
Nr produktu: BD34288 - P/N:407-BBEL
649,00 zł
(527,64 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dane techniczne Dell Networking Transceiver SFP

Urządzenie nadawczo-odbiorcze Dell ™ SFP zapewnia łączność światłowodową, aby rozszerzyć zasięg sieci. Ten nadajnik-odbiornik podłączany podczas pracy z SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażony w złącze RJ-45. Urządzenie nadawczo-odbiorcze Dell Networking 1000BASE-T SFP zapewnia łączność 1,25 GbE do 100 m.

Dodatkowo zapewnia unikalny, ulepszony cyfrowy interfejs monitorowania diagnostycznego, który umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów pracy urządzenia, takich jak temperatura transceivera, prąd polaryzacji lasera, transmitowana moc optyczna, odbierana moc optyczna i napięcie zasilania transceivera.