Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell PowerEdge R540 XS4210 16GB 480SSD 8x3.5 H730P 2x495W 3YNBD + WS ESS 2019

Dell PowerEdge R540 XS4210 16GB 480SSD 8x3.5 H730P 2x495W 3YNBD + WS ESS 2019
Dell PowerEdge R540 XS4210 16GB 480SSD 8x3.5 H730P 2x495W 3YNBD + WS ESS 2019
Dell PowerEdge R540 XS4210 16GB 480SSD 8x3.5 H730P 2x495W 3YNBD + WS ESS 2019
Dell PowerEdge R540 XS4210 16GB 480SSD 8x3.5 H730P 2x495W 3YNBD + WS ESS 2019
Nr produktu: BD33117 - P/N:PER540PL2001_634-BSFZ
Dell
9499,00 zł
(7722,76 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 10 szt.
Darmowa wysyłka kurierem DPD
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Rodzina produktów PowerEdge R540
Obudowa Rack (2U)
Procesor Intel Xeon
Model procesora Xeon Silver 4210 (10 rdzeni, 2.20 GHz ~ 3.20 GHz, 13.75MB cache)
Pamięć RAM 16GB
Typ zastosowanej pamięci DDR4 2400 MHz
Maksymalna obsługiwana pamięć RAM 512GB
Dysk twardy 480GB
Rodzaj dysku SSD
Maksymalna liczba dysków 8 x 3.5" Hot plug
Karta sieciowa Broadcom 5720 Dual Port 1Gb LOM
Zdalne zarządzanie iDRAC9 Enterprise
Elementy Hot Swap Zasilacze
Dyski twarde
Kontroler macierzy PERC H730p Integrated RAID Controller, 2GB NV Cache
Napęd optyczny brak
Złącza VGA
USB 3.0 (2 szt.)
USB 2.0 (2 szt.)
RJ-45 (2 szt.)
Szyny Szyny obudowy bez ramienia do porządkowania kabli
System operacyjny Windows Server 2019 Essential ROK Kit (for Dell servers)
Zasilacz 2 x 495 W
Gwarancja Next Business Day (3 lata)
HDD (Gwarancja 1 rok)
Dell Technologies

Dell PowerEdge R540

Obsługa aplikacji dzięki uniwersalnemu serwerowi 2-procesorowemu do szafy serwerowej

Elastyczny serwer PowerEdge R540 spełnia zróżnicowane wymagania. Zrównoważone połączenie zasobów, możliwości rozbudowy i przystępnej ceny ułatwia dostosowanie go do potrzeb związanych z nowoczesnym centrum danych. Dostosowywanie jednym przyciskiem umożliwia optymalizację wydajności aplikacji. Dzięki obsłudze nawet 14 dysków 3,5" serwer można skalować zgodnie z przyszłymi potrzebami. Wbudowane narzędzia diagnostyczne i aplikacja SupportAssist zapewniają maksymalny czas pracy bez przestojów w środowisku pozbawionym problemów.

Przeznaczenie: Wirtualizacja, Poczta, Obsługa wiadomości, Strumieniowe przesyłanie obrazu wideo

Wydajność i skalowalność dzięki ofercie serwerów PowerEdge

Nasze nowoczesne platformy komputerowe zapewniają łatwe skalowanie i dostęp do technologii poprawiających wydajność aplikacji. Serwer PowerEdge R540 montowany w szafie serwerowej to odpowiednie połączenie przystępnej ceny i uniwersalności, które umożliwia dostosowanie się do różnych zastosowań i nowych wymagań.

Procesor skalowalny Intel® Xeon® oferuje o 27% więcej rdzeni obliczeniowych oraz 50-procentowy wzrost przepustowości w porównaniu z procesorami poprzedniej generacji3.

Dostosowywanie jednym przyciskiem umożliwia wygodną optymalizację wydajności aplikacji.

Obsługa nawet 14 dysków 3,5" pozwala elastycznie zarządzać pamięcią masową.

Dyski SSD M.2 zoptymalizowane pod kątem rozruchu zapewniają więcej miejsca w pamięci masowej.

Większa produktywność dzięki wbudowanym inteligentnym funkcjom zarządzania

Inteligentne funkcje optymalizacji oprogramowania Dell EMC OpenManage ograniczają czas poświęcany na rutynową konserwację, dzięki czemu można skupić się na ważniejszych celach.

Usługi ProSupport Plus i SupportAssist pozwalają zmaksymalizować czas pracy bez przestojów i ograniczyć nawet o 72%4 nakład pracy działu IT podczas rozwiązywania problemów.

Dzięki integracji z rozwiązaniami VMware® vSphere®, Microsoft® System Center i Nagios® można z powodzeniem korzystać z istniejących konsoli do zarządzania.

Niewymagający agentów kontroler Dell EMC iDRAC9 umożliwia zautomatyzowane, wydajne zarządzanie.

Możesz uprościć wdrażanie dzięki konsoli OpenManage nowej generacji i profilom serwera, aby szybko skonfigurować oraz przygotować serwery w sposób ułatwiający skalowanie.

Mocniejsze centrum danych dzięki kompleksowej ochronie

Kompleksowa, odporna na ataki internetowe architektura z wbudowanymi zabezpieczeniami gwarantuje skuteczną ochronę danych.

Nowa funkcja blokady konfiguracji serwerów i oprogramowania wewnętrznego pozwala uchronić się od zmian mogących zakłócić prawidłowe działanie systemu.

Korzystając z funkcji wymazywania systemu lokalnej pamięci masowej, można skutecznie uchronić się przed naruszeniem prywatności danych w razie zmiany przeznaczenia serwerów lub wycofania ich z eksploatacji.

Mechanizm automatycznych aktualizacji sprawdza zależności plików oraz wyznacza właściwą kolejność wprowadzania poprawek przed ich wdrożeniem — niezależnie od systemu operacyjnego i monitora maszyn wirtualnych.

Wbudowane uwierzytelnianie pozwala przejąć kontrolę nad konsolami oprogramowania wewnętrznego. Dzięki temu uruchamiane są tylko aktualizacje prawidłowo zaprojektowane do obsługi oprogramowania wewnętrznego.

Procesor Intel Xeon

Realizuj swoje najlepsze pomysły!

Procesor klasy Xeon, to jednostka stosowana w serwerach do pracy wielowątkowej. Wysokie taktowanie rdzeni oraz ilość pamięci podręcznej idealnie wpisuje się w definicję profesjonalnego sprzętu dla firm.

Intel Xeon

16GB pamięci RAM DDR4

Szybka pamięć nowej generacji

Szybka pamięć DDR4 cechuje się dużą przepustowością oraz niskim poborem energii. Nowa generacja pamięci jest nawet o połowę szybsza od poprzedniej generacji. Co więcej pomimo dużo szybszej pracy zadowala się niższym zapotrzebowaniem na energię.

16GB DDR4

Dysk flashowy SSD

Szybki i pojemny

Dyski flash SSD, to najszybsze na rynku miejsca na dane, które znacznie usprawniają pracę i rozrywkę. Laptop z takim dyskiem włącza się dużo szybciej i błyskawicznie odczytuje i przesyła pliki między folderami.

Dysk SSD

USB 3.0 SuperSpeed

Szybkie i uniwersalne złącze

USB to niezwykle uniwersalny standard, za pomocą którego można podłączyć z komputerem większość urządzeń. Wersja 3.0 tego złącza zapewnia bardzo wysoką przepustowość danych, nawet do 300 MB/s. Jest to 3 razy wyższy transfer niż w przypadku USB 2.0.

USB 3.0 2 sztuki

RJ-45

Interfejs Ethernet

Ethernet to typ złącza wykorzystywany do łączenia komputerów oraz innych urządzeń w sieć. Najczęściej stosowanymi typami są Fast Ethernet (transfer do 100 MB/s) oraz Gigabit Ethernet (transfer do 1000 MB/s). W bardziej zaawansowanych urządzeniach stosuje się 10 Gigabit Ethernet z prędkością przesyłu do 1Gb/s.

RJ-45 2 sztuki

Windows Server 2019 Essentials

Najnowszy system operacyjny dostępny na rynku

Windows Server 2019 to system operacyjny łączący lokalne środowiska informatyczne z platformą Azure. Ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury zapewniając jednocześnie dodatkowe warstwy zabezpieczeń.

Windows Server 2019 Essential

Next Business Day (3 lata)

Naprawa już następnego dnia!

Gwarancja NextBusinessDay oferowana przez firmę Dell skierowana jest do wszystkich firm, które cenią sobie szybką pomoc i wysoką jakość usług. Następnego dnia po zgłoszeniu awarii sprzętu serwisant dokonuje naprawy urządzenia w siedzibie klienta. Dzięki temu nie trzeba czekać kilku dni lub tygodni tracąc na tym cenny czas i pieniądze.

3 lata Next Business Day