Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell PowerEdge T440 XS4208 16GB 480SSD H330 495W 3YNBD+WS STANDARD 2019

Dell PowerEdge T440 XS4208 16GB 480SSD H330 495W 3YNBD+WS STANDARD 2019
Dell PowerEdge T440 XS4208 16GB 480SSD H330 495W 3YNBD+WS STANDARD 2019
Dell PowerEdge T440 XS4208 16GB 480SSD H330 495W 3YNBD+WS STANDARD 2019
Nr produktu: BD35610 - P/N:PET440BPLB2
Dell
10199,00 zł
(8291,87 zł netto)
Status Dostępny
Ilość od 1 do 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 20,00 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Rodzina produktów PowerEdge T440
Obudowa Tower
Procesor Intel Xeon
Model procesora Xeon Silver 4208 (8 rdzeni, 2.10 GHz ~ 3.20 GHz, 11MB cache)
Pamięć RAM 16GB
Częstotliwość szyny pamięci 2666MHz
Typ zastosowanej pamięci 1 x 16GB, RDIMM, DDR4, ECC
Dysk twardy 480GB
Rodzaj dysku SSD
Maksymalna liczba dysków 8 x 3.5" Hot plug
Karta sieciowa Broadcom® 5720 (Zintegrowana, 1Gb/s)
Zdalne zarządzanie iDRAC9 Basic
Elementy Hot Swap Zasilacze
Dyski twarde
Kontroler macierzy PERC H330 (Sprzętowy)
Napęd optyczny brak
Złącza USB-C
USB 3.0 (3 szt.)
USB 2.0 (5 szt.)
RJ-45 (2 szt.)
15-stykowe D-Sub
System operacyjny Windows Server 2019 Standard, 16 Core ROK Kit (for Dell servers)
Zasilacz 495 W
Gwarancja Next Business Day (3 lata)
HDD (1 rok)
Dell Technologies

Dell PowerEdge T440 

 

Elastyczny system z możliwością rozbudowy

PowerEdge T440 to serwer klasy podstawowej z najnowszej 14 generacji. Serwer jest bardzo elastyczny w rozbudowie. Dzięki temu można go dostosować do zmieniających się warunków roboczych w małych i średnich firmach w dowolnym momencie. Platforma T440 ma obudowę typu tower o głębokości 22", dzięki temu nadaje się również do montażu w szafie serwerowej. Łatwość w rozbudowie powoduje, że serwer T440 jest bardzo uniwersalny i dopasowany do bardzo wielu zadań.

Serwer znajdzie swoje zastosowanie przy współpracy biurowej w grupach roboczych, obsłudze poczty e-mail oraz komunikatorów. Ponadto urządzenie można wykorzystać jako serwer plików i druku, serwer WWW. Ponadto serwer bez problemu obsłuży aplikacje bazodanowe, nada się również do konsolidacji serwerów oraz wirtualizacji.

Dostosuj i skaluj serwer do zmieniających się potrzeb

Serwer PowerEdge T440 jest oparty na skalowalnej architekturze. Dzięki temu można go ciągle optymalizować pod względem wydajności, jak i pojemności. Wysoka wydajność powoduje obniżenie kosztów operacyjnych stosownie do zmieniających się wymagań. Skalowalne procesory Intel® Xeon® dają możliwość swobodnej rozbudowy, co znacznie zwiększa liczbę zasobów obliczeniowych. Oprócz procesorów najnowszej generacji możesz wyposażyć swój serwer nawet w 512GB pamięci RAM*.

W zależności od ustawienia obudowy można zastosować 8 dysków 3.5” lub nawet 16 dysków 2.5”. Wszystkie dyski są dyskami typu Hot-Plug. Dodatkowo 5 gniazd PCIe trzeciej generacji pozwolą na doposażenie serwera w dodatkowe karty lub kontrolery.

Inteligentna automatyzacja i zarządzanie

Dell EMC OpenManage  to inteligentne oprogramowanie z funkcją optymalizacji oprogramowania. Znacznie ogranicza czas potrzebny na konserwację sprzętu. Dodatkowy czas zaoszczędzisz dzięki proaktywnej diagnostyce i automatyce rozwiązywania problemów. Automatyczną optymalizację wydajności aplikacji wykonasz wciskając jeden przycisk.

Dzięki zakupowi T440 z powodzeniem skorzystasz z konsoli do zarządzania zintegrowanymi rozwiązaniami VMware® vSphere®, Microsoft® System Center i Nagios®.

Wbudowany kontroler zdalnego zarządzania iDRAC9 da Ci swobodę w zdalnej obsłudze serwera oraz kontroli cyklu życia jego komponentów. iDRAC9 umożliwi wydajne zarządzanie oraz zautomatyzowanie pracy. Wszelkie powiadomienia otrzymasz na maila wraz z przechwytywanym zrzutem ekranu ostatniego błędu.

Dzięki konsoli OpenManage nowej generacji możesz uprościć wdrażanie aplikacji oraz profili serwera. W ten sposób szybko skonfigurujesz oraz przygotjesz serwery w sposób ułatwiający skalowanie.

Zintegrowane zabezpieczenia kluczem do ochrony Twoich klientów i działalności

Skuteczna ochrona danych w dzisiejszych czasach jest kluczowym zagadnieniem. Architektura jest odporna na ataki a wbudowane zabezpieczenia gwarantują pewną ochronę danych.

Dzięki nowym funkcjom możliwa jest blokada konfiguracji serwerów i oprogramowania wewnętrznego. Pozwala to uniknąć zmian mogących przerwać bądź zakłócić prawidłowe działanie systemu.

Z kolei funkcja wymazywania lokalnej pamięci masowej systemu może skutecznie uchronić przed naruszeniem prywatności danych, w razie wycofania serwerów z eksploatacji bądź zmiany ich przeznaczenia.

Niezależnie od systemu operacyjnego i monitora maszyn wirtualnych - mechanizm automatycznych aktualizacji sprawdzi zależności plików. Ponadto wyznaczy właściwą kolejność wprowadzania poprawek przed ich wdrożeniem.

Pełną kontrolę nad konsolami oprogramowanie wewnętrznego da wbudowane uwierzytelnianie. Dzięki temu masz pewność, że uruchamiane są aktualizacje, które zostały prawidłowo zaprojektowane do obsługi oprogramowania wewnętrznego.

Obudowa

Obudowa serwera T440 przypomina zwykły komputer. Cicha praca serwera sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do pracy w małych i średnich biurach. Obudowa ma wariant rack dający możliwość montażu serwera w szafie za pomocą wygodnych szyn.

 

Obudowa typu Tower

Duża przestrzeń = więcej możliwości

Komputer w kształcie wysokiego wieżowca określany jako Tower, to najbardziej uniwersalny wybór do pracy oraz rozrywki. Duża przestrzeń pozwala na dowolne modyfikacje komponentów oraz dodawanie nowych podzespołów.

Tower

Procesor Intel Xeon

Realizuj swoje najlepsze pomysły!

Procesor klasy Xeon, to jednostka stosowana w serwerach do pracy wielowątkowej. Wysokie taktowanie rdzeni oraz ilość pamięci podręcznej idealnie wpisuje się w definicję profesjonalnego sprzętu dla firm.

Intel Xeon

16GB pamięci RAM DDR4

Szybka pamięć nowej generacji

Szybka pamięć DDR4 cechuje się dużą przepustowością oraz niskim poborem energii. Nowa generacja pamięci jest nawet o połowę szybsza od poprzedniej generacji. Co więcej pomimo dużo szybszej pracy zadowala się niższym zapotrzebowaniem na energię.

16GB DDR4

Dysk flashowy SSD

Szybki i pojemny

Dyski flash SSD, to najszybsze na rynku miejsca na dane, które znacznie usprawniają pracę i rozrywkę. Laptop z takim dyskiem włącza się dużo szybciej i błyskawicznie odczytuje i przesyła pliki między folderami.

Dysk SSD

VGA

Analogowe złącze video

VGA inaczej D-Sub to najbardziej powszechne złącze do przesyłu sygnału video. VGA pozwala na przesłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 1536 (QXGA) przy odświeżaniu 85 Hz.

VGA D-Sub

USB 3.0 SuperSpeed

Szybkie i uniwersalne złącze

USB to niezwykle uniwersalny standard, za pomocą którego można podłączyć z komputerem większość urządzeń. Wersja 3.0 tego złącza zapewnia bardzo wysoką przepustowość danych, nawet do 300 MB/s. Jest to 3 razy wyższy transfer niż w przypadku USB 2.0.

USB 3.0 3 sztuki

RJ-45

Interfejs Ethernet

Ethernet to typ złącza wykorzystywany do łączenia komputerów oraz innych urządzeń w sieć. Najczęściej stosowanymi typami są Fast Ethernet (transfer do 100 MB/s) oraz Gigabit Ethernet (transfer do 1000 MB/s). W bardziej zaawansowanych urządzeniach stosuje się 10 Gigabit Ethernet z prędkością przesyłu do 1Gb/s.

RJ-45 2 sztuki

Windows Server 2019 Standard

Najnowszy system operacyjny dostępny na rynku

Windows Server 2019 to system operacyjny łączący lokalne środowiska informatyczne z platformą Azure. Ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury zapewniając jednocześnie dodatkowe warstwy zabezpieczeń.

Windows Server 2019 Standard

Next Business Day (3 lata)

Naprawa już następnego dnia!

Gwarancja NextBusinessDay oferowana przez firmę Dell skierowana jest do wszystkich firm, które cenią sobie szybką pomoc i wysoką jakość usług. Następnego dnia po zgłoszeniu awarii sprzętu serwisant dokonuje naprawy urządzenia w siedzibie klienta. Dzięki temu nie trzeba czekać kilku dni lub tygodni tracąc na tym cenny czas i pieniądze.

3 lata Next Business Day