Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Small Form Factor All-in-One Stand - OSS21

Dell Small Form Factor All-in-One Stand - OSS21
Dell Small Form Factor All-in-One Stand - OSS21
Dell Small Form Factor All-in-One Stand - OSS21
Nr produktu: BD34089 - P/N:482-BBDY
Dell
619,00 zł
(503,25 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Zgodność

OptiPlex SFF 3080/5080/7080/5090/7090

Precision SFF 3440


Dell Technologies

Podstawa All-in-One Dell Small Form Factor - OSS21

Ciesz się czystym miejscem pracy dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami

Podstawa All-in-One w obudowie typu Small Form Factor zapewnia oszczędność miejsca, estetykę bez bałaganu oraz najwyższą konfigurowalność i elastyczność wyświetlania.

Zmaksymalizuj miejsce na biurku dzięki podstawce Dell Small Form Factor All-in-One - OSS21. Kompaktowa podstawa mieści komputer stacjonarny i monitor OptiPlex / Precision SFF na niewielkiej powierzchni. Stojak jest w pełni regulowany, co umożliwia dostosowanie monitora do komfortu oglądania. Obsługuje monitory Dell UltraSharp o przekątnej od 19 do 27 cali i monitory z serii P z monitorami Dell Quick Release i E-series zgodnymi ze standardem VESA. Użyj dołączonej płytki adaptera VESA, aby zamontować monitor Dell z serii E lub monitor zgodny ze standardem VESA.

Kompaktowa, uporządkowana konstrukcja

Starannie uporządkuj kable, używając korytka kablowego w cokole i szczeliny na kable w podstawie. Dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami i siatkowej osłonie na kable możesz zachować czystość na biurku i porządek.

W pełni regulowany dla wygodnych i elastycznych opcji oglądania

Stojak ma regulowaną wysokość, dzięki czemu można go podnieść do idealnego poziomu. Jego nachylenie, obrót o 360 ° i obrót o 90 ° (zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) oferuje możliwość dostosowania monitora do komfortu oglądania.

Łatwy transport dzięki wysuwanej rączce teleskopowej

Przenieś komputer stacjonarny OptiPlex / Precision SFF, podstawę i monitor na następne spotkanie lub salę konferencyjną za pomocą wysuwanego uchwytu teleskopowego.

Zamek Kensington i gniazda na kłódkę zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i niezawodność

Dogodnie przymocuj stojak do obudowy SFF za pomocą gniazda blokady Kensington i / lub gniazda na kłódkę. Siatkowa osłona kabli ukrywa kable przed wzrokiem i zapobiega ich przemieszczaniu się.