Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dell Latitude 7455: Notebook nowej generacji oparty na sztucznej inteligencji

2024-07-09
Dell Latitude 7455: Notebook nowej generacji oparty na sztucznej inteligencji

Dell Latitude 7455 to pierwszy laptop z serii Latitude nowej generacji, który wprowadza zaawansowaną sztuczną inteligencję oraz wyjątkową wydajność w eleganckiej obudowie. Ten nowoczesny notebook został stworzony, aby usprawnić przepływ pracy i zwiększyć produktywność, dzięki wielu innowacyjnym funkcjom i zaawansowanym technologiom.

Przełomowa wydajność z procesorem Snapdragon® X Elite

Latitude 7455 wyposażony jest w procesor Snapdragon® X Elite Dual Core Boost z 12 rdzeniami, który zapewnia doskonałą wydajność, nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. GPU Qualcomm® Adreno™ umożliwia łatwe streamowanie, udostępnianie i tworzenie treści z dowolnego miejsca, a jednostka NPU Qualcomm® Hexagon™ poprawia efektywność energetyczną, wydłużając żywotność baterii.

Sztuczna inteligencja wspierająca codzienną pracę

Notebook Latitude 7455 z funkcjami AI automatycznie podsumowuje wiadomości e-mail, analizuje arkusze kalkulacyjne, tworzy prezentacje i nie tylko. W połączeniu z usługą Microsoft 365, użytkownicy mogą zachować porządek, współpracować i pracować efektywniej. Dzięki aplikacjom Microsoft Teams i Windows Studio Effects, można eliminować rozpraszające uwagę widoki i dźwięki, poprawiając jakość wideorozmów.

Wyjątkowa żywotność baterii

Latitude 7455 oferuje przełomowy czas pracy na baterii, umożliwiając do 22 godzin odtwarzania wideo. To sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niezawodnego narzędzia do pracy przez cały dzień, bez konieczności częstego ładowania.

Elegancki i trwały design

Latitude 7455 to najszybszy i najbardziej inteligentny komputer z systemem Windows, zamknięty w eleganckiej obudowie z aluminium w kolorze Titan Grey. Jest to najcieńszy notebook w historii Latitude, z grubością zaledwie 16,90 mm. Ekran o proporcjach 16:10 i rozdzielczości QHD+ zapewnia krystalicznie czysty obraz, a technologia ComfortView Plus ogranicza szkodliwe niebieskie światło.

Zrównoważony rozwój

Latitude 7455 został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju. Obudowa wykonana jest z niskoemisyjnego aluminium, a komponenty z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Bateria zawiera 50% kobaltu pochodzącego z recyklingu, a opakowanie jest w 100% odnawialne. Produkt spełnia wysokie standardy efektywności energetycznej, co potwierdzają certyfikaty ENERGY STAR® 8.0 i EPEAT Gold.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Latitude 7455 zapewnia zaawansowane funkcje zabezpieczeń, w tym Dell SafeID z autonomicznym układem TPM oraz głębokie zabezpieczenia na poziomie systemu BIOS. Mechanizmy kontroli łańcucha dostaw gwarantują integralność komputerów od pierwszego uruchomienia. Dell Services oferuje wsparcie w zakresie oceny aplikacji i wdrażania najlepszych praktyk przy korzystaniu z Windows 11 Arm®.

Podsumowanie

Dell Latitude 7455 to laptop, który łączy zaawansowaną sztuczną inteligencję, wysoką wydajność i elegancki design, oferując użytkownikom nowoczesne narzędzie do pracy i współpracy w dowolnym miejscu. Dzięki zaawansowanym funkcjom, długiej żywotności baterii oraz zrównoważonemu rozwojowi, Latitude 7455 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego i wydajnego notebooka.

Polecane

pixel