Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Laptop Dell XPS 13 9320 Plus – ultra wydajny notebook

2023-12-21
Laptop Dell XPS 13 9320 Plus – ultra wydajny notebook

Nowocześnie zaprojektowany

XPS 13 9320 Plus posiada na nowo zaprojektowane przyciski nad klawiaturą, które zapewniają szybką i intuicyjną obsługę najważniejszych i najczęściej potrzebnych funkcji. Klawiatura ma duże przyciski, wokół których nie ma ramek. Dzięki temu klawiatura jest bardzo wygodna i stosunkowo duża jak na laptopa o przekątnej 13 cali. Dopełnieniem klawiatury jest duży, szklany, bezramkowy touchpad.

Wyśmienite ekrany

Wysokiej jakości wyświetlacz FHD+, 3K lub 4K+ zapewnia żywe kolory i kontrast, a opcjonalny wyświetlacz OLED umożliwia jeszcze lepsze wrażenia wizualne. Technologia EyeSafe® ogranicza emisję niebieskiego światła bez utraty kolorów. Nowe poczwórne głośniki zapewniają szerszy i głośniejszy dźwięk.

Bezpieczeństwo

XPS 9320 Plus został wyposażony w system szybkiego i bezpiecznego logowania ExpressSign-in wraz z Windows Hello.

Długi czas pracy na baterii

Bateria zapewnia do 13 godzin pracy podczas przesyłania strumieniowego w aplikacji Netflix dla systemu Windows 11, dzięki wyświetlaczowi FHD+. Przy wyświetlaczu OLED lub 4K czas pracy wynosi odpowiednio 7 i 4 godziny.

Niesamowita obudowa

Dell XPS 13 9320 Plus został wykonany z aluminium i szkła obrabianego metodą CNC, co zapewnia prostą i estetyczną konstrukcję. Dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i grafitowym.

W parze z Windows 11

Laptop z systemem Windows 11 oferuje szereg nowych funkcji, w tym asystenta przyciągania, dzięki któremu można skoncentrować się na przepływie pracy, a także usługę Teams, która umożliwia prowadzenie rozmów bezpośrednio z komputera firmy Dell.

Zwycięzca wielu nagród

Zwycięzca nagrody iF Design Award 2023

Najlepsze laptopy 4K w 2023 roku (XDA)

Najlepsze laptopy 2023 roku (engadget)

Najlepsze laptopy 2023 roku (PCWorld)

Podsumowanie

Dell XPS 13 9320 Plus to laptop, który łączy w sobie wydajność, jakość wykonania oraz funkcjonalność, pozwalając na efektywną pracę i rozrywkę. Dodatkowo, niskoemisyjne aluminium wykorzystane do produkcji obudowy wpisuje się w ideę zrównoważonego rozwoju.

Autor:

Dominik Kowalczyk

Autor bloga

Właściciel firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów marki Dell, ale również niezwykły entuzjasta technologii i pasjonat nowinek ze świata IT. Posiada bogate doświadczenie w branży, które zyskał dzięki wieloletniej współpracy z Dell. Jego profesjonalizm i wszechstronne zrozumienie produktów marki pozwoliły mu nie tylko budować solidne fundamenty własnego biznesu, ale także dzielić się swoją wiedzą na naszym blogu. Dzięki swojej pasji, nie tylko doskonale rozumie potrzeby klientów, ale również jest w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące produktów Dell.

Dlatego, jeśli szukacie nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również profesjonalnego wsparcia i ekspertyzy, jesteście we właściwym miejscu. Do zobaczenia na kolejnych wpisach!

pixel