Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Potężne możliwości stacji roboczej Dell Precision 3571

2018-01-02
Potężne możliwości stacji roboczej Dell Precision 3571

W najnowszym modelu z serii Precision można wybrać do konfiguracji najwyższej wydajności podzespoły, takie jak procesory Intel Core i9 lub Xeon, możliwość zastosowanie dużej ilość pamięci RAM oraz pojemnych dysków twardych, co pozwala na wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.

Wysoce mobilny mimo 15-calowego ekranu

Dell Precision 3571 mimo pełnowymiarowego ekranu to bardzo mobilna konstrukcja, która jest zaprojektowana tak, aby była łatwa do przenoszenia i użytkowania poza zastosowaniem stacjonarnym. W najlżejszej konfiguracji waży on poniżej 2 kg, co pozwala na wygodne przenoszenie go w podróży lub w terenie, bez obciążania pleców.

Dell Precision to synonim najwyżej wydajności

Stację roboczą możesz skonfigurować w oparciu o jeden z sześciu procesorów Intel® Core™ i5-i9 dwunastej generacji o co najmniej 8 rdzeniach. Dostępne są również karty graficzne NVIDIA® RTX 2000 oraz nawet 64 GB szybkiej pamięci DDR5 4800 MHz. Wszystko to pozwoli Ci na uzyskanie maksymalnego poziomu wydajności dla laptopów dostępnych na rynku.

Wysoka kultura pracy w twoim zasięgu

Masz możliwość pracy z dowolnego miejsca dzięki przyszłościowym funkcjom łączności: 5G, Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2. Stacja robocza Dell Precision 3571 jest też gotowa do obsługi standardu FirstNet. Ponad to długi czas pracy na baterii 6-ogniwej bateria (97 Wh) lub 4-ogniwowej 64 Wh nie będzie zmuszał Cię do ciągłego pamiętania o ładowaniu.

Natomiast większe wentylatory działające w przeciwnych kierunkach (DOO) i podwójne ciepłowody umożliwiają pracę z wysoką wydajnością przez dłuższy czas i przy mniejszym hałasie niż w poprzednich generacjach.

Dell Optimizer for Precision

Technologia sztucznej inteligencji uczy się i dostosowuje do Twojego stylu pracy, aby zapewnić spersonalizowaną wydajność. Dell stworzył inteligentne rozwiązanie, które jest innowacją na rynku w tym zakresie i zastosował je właśnie w tej mobilnej stacji roboczej.

Dane techniczne

Porty i gniazda

1. Czytnik kart pamięci SD | 2. Uniwersalne gniazdo audio | 3. 2 porty USB 3.2 Type-A pierwszej generacji (1 z obsługą zasilania) | 4. Port HDMI 2.0 | 5. Złącze RJ-45 | 6. Gniazdo linki zabezpieczającej Wedge Lock | 7. 2 porty Thunderbolt 4 USB-C z obsługą wejścia zasilania | 8. Czytnik kart smart (opcjonalny)

Wymiary i waga

1. Wysokość z przodu: 22,67 mm (0,89"), wysokość z tyłu: 24,05 mm (0,95") | 2. Szerokość: 358 mm (14,09") | 3. Głębokość: 233 mm (9,19") | Waga: od 1,78 kg

Szerokie możliwości użytkowania

Mobilna stacja robocza Precision 3571 pozwala realizować pomysły, które kształtują świat. Jest gotowa, by Cię wspierać, niezależnie od tego, czy zajmujesz się edycją, projektowaniem, finansami, grafiką czy edukacją.

Autor:

Dominik Kowalczyk

Autor bloga

Właściciel firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów marki Dell, ale również niezwykły entuzjasta technologii i pasjonat nowinek ze świata IT. Posiada bogate doświadczenie w branży, które zyskał dzięki wieloletniej współpracy z Dell. Jego profesjonalizm i wszechstronne zrozumienie produktów marki pozwoliły mu nie tylko budować solidne fundamenty własnego biznesu, ale także dzielić się swoją wiedzą na naszym blogu. Dzięki swojej pasji, nie tylko doskonale rozumie potrzeby klientów, ale również jest w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące produktów Dell.

Dlatego, jeśli szukacie nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również profesjonalnego wsparcia i ekspertyzy, jesteście we właściwym miejscu. Do zobaczenia na kolejnych wpisach!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel