Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poznaj popularne serie monitorów Dell

2018-01-02
Poznaj popularne serie monitorów Dell

Wybór monitora do domu czy też na potrzeby twojej pracy w firmie lub pracowników może powodować problem ze względu na różnorodność sprzętu na rynku. Poznaj najważniejsze kryteria jakie należy brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniego monitora.

Dell Ultrasharp (U i UP)

Jeśli jesteś grafikiem, projektantem lub innym profesjonalistą, wiesz, jak ważne jest mieć dobry monitor do pracy. Monitor musi być wystarczająco duży, aby móc pracować z wieloma oknami jednocześnie, a jednocześnie musi mieć wysoką rozdzielczość i szerokie kąty widzenia, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu. Dell UltraSharp to seria monitorów, która spełnia te wymagania i jest uważana za jedną z najlepszych na rynku.

Dell Alienware (AW)

Seria Dell Alienware to linia monitorów przeznaczona przede wszystkim dla graczy. Monitory te są wyposażone w funkcje, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszej jakości obrazu i odpowiedniej płynności rozgrywki.

Główne cechy monitorów Alienware to szybki czas reakcji, który pozwala na płynne odtwarzanie ruchów na ekranie, oraz wysoka częstotliwość odświeżania, która zapewnia wyraźne i płynne obrazy. Monitory te również często posiadają szerokie kąty widzenia, co pozwala na komfortową rozgrywkę niezależnie od pozycji, w jakiej znajduje się gracz.

Dell seria Professional (P)

Seria Dell P to linia monitorów przeznaczona dla profesjonalistów, którzy poszukują wysokiej jakości obrazu i szerokiego spektrum funkcji. Monitory te charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością obrazu, wytrzymałością oraz łatwym dostępem do zaawansowanych funkcji.

Są one mniej zaawansowane niż seria Ultrasharp jednakże często można znaleźć w nich również wysokie rozdzielczości oraz matrycę typu IPS zapewniająca wysoką jakość obrazu.

Dell seria Home & Small Office (S)

Seria monitorów Dell S to linia przeznaczona dla użytkowników, którzy poszukują monitorów do codziennej pracy w małym biurze lub w domu. Monitory te oferowane są w przystępnych cenach. Prostota użytkowania i funkcjonalności potrzebne do podstawowej pracy, takie jak regulacja jasności, kontrastu, automatyczne dostosowywanie do warunków oświetleniowych zapewniają nam to co potrzeba, aby móc swobodnie wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

Dell seria Essential (E)

Te serie monitorów są najbardziej optymalną opcją do użytku biurowego lub pracy z domu. Monitory te posiadają ultra cienkie ramki i nowoczesny design co pozwoli Tobie albo twoim pracownikom poczuć się wyjątkowo. Monitory te charakteryzują się przede wszystkim prostotą i funkcjonalnością. Są to modele, które łączą w sobie dobrą jakość obrazu oraz rozsądną cenę.

Główne cechy monitorów z tych serii to przede wszystkim ich ergonomia, czyli możliwość regulacji wysokości, kąta nachylenia oraz pochylenia. Monitory te posiadają również szerokie kąty widzenia, co pozwala na komfortową pracę niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się użytkownik.

Dell seria Commercial (C)

Seria monitorów komercyjnych Dell z linii C to linia przeznaczona dla użytkowników biznesowych, którzy poszukują monitorów do zastosowań takich jak sale konferencyjne czy klasy szkolne. Monitory te charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością obrazu, funkcjonalnością oraz trwałością.

Autor:

Dominik Kowalczyk

Autor bloga

Właściciel firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów marki Dell, ale również niezwykły entuzjasta technologii i pasjonat nowinek ze świata IT. Posiada bogate doświadczenie w branży, które zyskał dzięki wieloletniej współpracy z Dell. Jego profesjonalizm i wszechstronne zrozumienie produktów marki pozwoliły mu nie tylko budować solidne fundamenty własnego biznesu, ale także dzielić się swoją wiedzą na naszym blogu. Dzięki swojej pasji, nie tylko doskonale rozumie potrzeby klientów, ale również jest w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące produktów Dell.

Dlatego, jeśli szukacie nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również profesjonalnego wsparcia i ekspertyzy, jesteście we właściwym miejscu. Do zobaczenia na kolejnych wpisach!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel