Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

VxBlock 1000 - wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

2023-12-21
VxBlock 1000 - wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Dzisiaj chciałbym poruszyć temat innowacyjnego rozwiązania IT dla przedsiębiorstw, które zdobyło szerokie uznanie na rynku - VxBlock 1000. Ten produkt zapewnia wydajność, elastyczność i skalowalność, które są niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu. W tym artykule przedstawię Wam główne cechy VxBlock 1000 oraz omówię korzyści, jakie niesie on dla firm.

VxBlock 1000 to zintegrowana platforma infrastrukturalna, która łączy w sobie najlepsze rozwiązania w zakresie sieci, serwerów, pamięci masowej i oprogramowania. Dzięki tej innowacyjnej koncepcji, przedsiębiorstwa mogą zredukować liczbę dostawców i uprościć zarządzanie swoją infrastrukturą IT. VxBlock 1000 oferuje pełną konwergencję, umożliwiając integrację różnych technologii w jeden spójny system.

Jedną z najważniejszych cech VxBlock 1000 jest jego wydajność. Platforma ta została zoptymalizowana pod kątem działania najbardziej wymagających aplikacji biznesowych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, takich jak procesory Intel Xeon, pamięć Flash i elastyczne rozwiązania sieciowe, VxBlock 1000 zapewnia szybkie i niezawodne działanie aplikacji. Przedsiębiorstwa mogą więc bez obaw polegać na tej platformie, nawet w przypadku intensywnych obciążeń.

Kolejną ważną cechą VxBlock 1000 jest jego elastyczność. Platforma ta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Dzięki modułowej budowie, przedsiębiorstwa mogą skalować swoją infrastrukturę zgodnie z rosnącymi wymaganiami. VxBlock 1000 umożliwia dodawanie i usuwanie modułów w zależności od potrzeb, co pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów IT.

Również zarządzanie VxBlock 1000 jest niezwykle proste i intuicyjne. Platforma ta jest wyposażona w zaawansowane narzędzia zarządzania, które umożliwiają monitorowanie i kontrolę całej infrastruktury IT w czasie rzeczywistym. Administratorzy mogą łatwo zarządzać zasobami, przeprowadzać aktualizacje i wdrażać zmiany, minimalizując tym samym ryzyko awarii i utraty danych.

Przechodząc do korzyści, jakie niesie VxBlock 1000 dla przedsiębiorstw, należy wspomnieć o oszczędnościach czasu i zasobów. Dzięki zintegrowanemu podejściu, VxBlock 1000 eliminuje konieczność konfigurowania i integrowania oddzielnych komponentów infrastruktury. W rezultacie, przedsiębiorstwa mogą skupić się na swoich podstawowych zadaniach, zamiast tracić czas na skomplikowane instalacje i konserwację.

Kolejną korzyścią jest redukcja kosztów operacyjnych. VxBlock 1000 oferuje jedno wspólne źródło wsparcia technicznego i serwisowego, co pozwala na efektywne zarządzanie całym ekosystemem IT. Ponadto, dzięki konsolidacji infrastruktury, przedsiębiorstwa mogą zmniejszyć liczbę serwerów, switchy i pamięci masowej, co przekłada się na oszczędności energetyczne i kosztowe.

Podsumowując, VxBlock 1000 to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które poszukują wydajności, elastyczności i skalowalności w swojej infrastrukturze IT. Dzięki temu produktowi firmy mogą zredukować koszty, zoptymalizować zarządzanie i skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Jeśli szukasz innowacyjnego rozwiązania dla swojej firmy, VxBlock 1000 może być doskonałym wyborem.

Dane techniczne produktu

Integracja zasobów obliczeniowych:

Dostępne opcje obejmują:

 • Serwery kasetowe Cisco UCS M6 z serii B
 • Serwery kasetowe Cisco UCS M6 z serii C

Procesory

 • Procesor Intel® Xeon®

Monitory maszyn wirtualnych

 • VMware (w zestawie)

Dołączone oprogramowanie

 • Converged Management System (CMS) z pulpitem administracyjnym CloudIQ na potrzeby obsługi systemu VxBlock
 • Automatyzacja przepływów pracy VxBlock
 • Unisphere
 • InsightIQ (Isilon)
 • Secure Remote Services (SRS)
 • PowerPath
 • Cisco UCS Manager

Sieci

Dostępne opcje obejmują:

 • Przełączniki LAN Cisco Nexus
 • Przełączniki/moduły klasy Director Cisco MDS SAN

Pamięć masowa

Dostępne opcje obejmują:

 • Dell EMC Unity XT 380/380F, 480/480F, 680/680F, 880/880F
 • Dell EMC PowerStore 500, 1000T, 3000T, 5000T, 7000T, 9000T
 • Dell EMC XtremIO X2
 • Dell EMC PowerMax 2000, 8000
 • Dell EMC VMAX 250F, 950F
  Dell EMC Isilon F200, F600, F800, F810, F900, H600, H5600, H500, H400, H700, H7000, A200, A2000, A300 i A3000

Rozwiązanie do

 • Konsolidacji centrum przetwarzania danych

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

Autor:

Dominik Kowalczyk

Autor bloga

Właściciel firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów marki Dell, ale również niezwykły entuzjasta technologii i pasjonat nowinek ze świata IT. Posiada bogate doświadczenie w branży, które zyskał dzięki wieloletniej współpracy z Dell. Jego profesjonalizm i wszechstronne zrozumienie produktów marki pozwoliły mu nie tylko budować solidne fundamenty własnego biznesu, ale także dzielić się swoją wiedzą na naszym blogu. Dzięki swojej pasji, nie tylko doskonale rozumie potrzeby klientów, ale również jest w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące produktów Dell.

Dlatego, jeśli szukacie nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również profesjonalnego wsparcia i ekspertyzy, jesteście we właściwym miejscu. Do zobaczenia na kolejnych wpisach!

pixel