Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD22TB4 180W

Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD22TB4 180W
Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD22TB4 180W
Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD22TB4 180W
Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD22TB4 180W
Nr produktu: BD38247 - P/N:210-BDTD
1199,00 zł
(974,80 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dane techniczne Stacja dokująca Dell Thunderbolt

Stacja dokująca Thunderbolt™ Dell — WD22TB4

Dell WD22TB4 to zaawansowana stacja dokująca Thunderbolt™, stworzona przez firmę Dell. Ta innowacyjna stacja dokująca oferuje wiele funkcji i możliwości, które zwiększą twoją produktywność i ułatwią zarządzanie.

Jedną z kluczowych cech jest technologia ExpressCharge, która umożliwia szybkie ładowanie urządzeń Dell. Dzięki funkcji Power Delivery o mocy do 130 W, ExpressCharge pozwala na naładowanie baterii do 80% w ciągu godziny lub do 35% w zaledwie 20 minut. To ogromna zaleta dla osób, które potrzebują szybkiego ładowania w krótkim czasie.

Stacja dokująca WD22TB4 ma przyszłościowy design, który umożliwia łatwą modernizację. Możesz dostosować ją do potrzeb środowiska IT poprzez wymienne moduły. Dodatkowo, stacja jest wyposażona w dwa porty Thunderbolt™ 4, co daje większą elastyczność i najnowocześniejszą łączność.

Ta stacja dokująca pozwala na podłączenie monitorów i urządzeń peryferyjnych za pomocą jednego kabla, co znacząco zwiększa produktywność. Możesz podłączyć wiele wyświetlaczy 4K i urządzeń peryferyjnych, dzięki czemu nie musisz kompromisować podczas konfiguracji pracy. Transfer danych odbywa się z prędkością 40 GB/s, zapewniając maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń peryferyjnych.

WD22TB4 oferuje również inteligentne i proste zarządzanie. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego można przeprowadzić w ciągu kilku minut bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Dzięki pakietowi Dell Client Command Suite i Microsoft System Center Configuration Manager zarządzanie stacją dokującą i jej aktualizacje stają się bardziej płynne i łatwiejsze. Modułowość stacji umożliwia prostą wymianę kabla zasilającego lub modułu łączności, ułatwiając modernizację.

Stacja dokująca Dell WD22TB4 zapewnia również bezpieczne zarządzanie danymi. Możesz kontrolować bezpieczeństwo danych poprzez przekazywanie adresu MAC i zdalne wyłączanie portów. Dodatkowe funkcje, takie jak rozruch w trybie PXE i Wake-on-LAN, ułatwiają efektywne zarządzanie stacją dokującą.

WD22TB4 jest zgodna ze standardami branżowymi, co oznacza, że pasuje do komercyjnych notebooków Dell. Jest także kompatybilna z notebookami innych producentów, które obsługują standardy branżowe dotyczące dokowania za pomocą złącza Thunderbolt™. To oznacza, że możesz używać tej stacji dokującej z różnymi urządzeniami, zapewniając spójność i wygodę.

Podsumowując, Dell WD22TB4 to zaawansowana stacja dokująca Thunderbolt™, która oferuje szybkie ładowanie, elastyczne podłączanie urządzeń, inteligentne zarządzanie i szeroką zgodność z urządzeniami różnych producentów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego i wszechstronnego systemu dokowania.

Interfejsy

 • 2 x ekran / video - DisplayPort - DisplayPort 20 pin (1.4)
 • 1 x ekran / video - HDMI - 19 pin HDMI 2.0
 • 2 x Thunderbolt 4
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 - USB 9 pin Typ A
 • 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4
 • 1 x USB-C 3.2 Gen 2
 • 1 x sieć - Ethernet 1000 - RJ-45
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare

Rozdzielczość obrazu

 • 5K - 60 Hz (Pojedynczy Wyświetlacz)
 • 4K - 60 Hz (Quad Display)

Funkcja Power Delivery (dostarczane zasilanie)

 • 130 W (Dell systemy)
 • 90 W (nie-Dell systemy)

Wymagany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • Ubuntu 20.04 lub nowsza wersja

Funkcje /Protokół Data Link

 • Ethernet
 • Fast Ethernet
 • Gigabit Ethernet

Kable

 • 1 x kabel Thunderbolt 4 - 0.8 m