Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Stojak na dwa monitory - MDS19

Stojak na dwa monitory - MDS19
Stojak na dwa monitory - MDS19
Stojak na dwa monitory - MDS19
Nr produktu: BD18296 - P/N:482-BBCY
Dell
1019,00 zł
(828,46 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 19,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dell Technologies

Stojak na dwa monitory - MDS19

Optymalna ilość miejsca na biurku i większa odległość od ekranów

Stojak na dwa monitory Dell MDS19 pozwala zaoszczędzić przestrzeń dzięki możliwości zamontowania dwóch monitorów o przekątnej do 27". Pomaga uzyskać większą powierzchnię ekranu i lepszą produktywność. Stojak na dwa monitory Dell MDS19 zajmuje o 30% mniej miejsca, co umożliwia bardziej komfortową pracę z większej odległości oraz odręczne pisanie i korzystanie z innych materiałów na biurku.

Schludna, estetyczna stacja robocza

Stojak o przemyślanej konstrukcji pozwala również łatwo ukryć nieestetyczne przewody. Kable można poprowadzić przez okrągły otwór, a potem wewnątrz stojaka. Zaciski wzdłuż zakrzywionej poprzeczki umożliwiają całkowite ukrycie przewodów.

Optymalne możliwości regulacji

Stojak umożliwia niezależną regulację wysokości i kąta nachylenia obu monitorów. Każdy z paneli można podnieść w zakresie 130 mm i obrócić o 90° w dowolnym kierunku, aby uzyskać orientację pionową, która ułatwia przeglądanie stron internetowych i przewijanie ekranów aplikacji.

Łatwy montaż bez narzędzi

Monitory z serii Dell UltraSharp lub P ze złączem Quick Release można łatwo zamocować bez użycia śrub i narzędzi.

Zgodność

Stojak jest dostosowany do monitorów Dell z serii UltraSharp i P wyposażonych w złącze Dell Quick Release, wyświetlaczy Dell z serii E oraz innych ekranów o przekątnej 19–27" zgodnych ze standardem VESA. Dołączony do zestawu adapter VESA umożliwia montaż monitorów Dell z serii E i innych monitorów zgodnych ze standardem VESA.

Przypisy

Możliwość instalacji bez użycia narzędzi dotyczy tylko monitorów Dell z serii P i UltraSharp. Do montażu innych monitorów zgodnych ze standardem VESA wymagany jest odpowiedni adapter. Na podstawie wewnętrznej analizy przeprowadzonej w kwietniu 2018 roku.

Waga maksymalnego obciążenia

6 kg

Zawartość opakowania

Stojak na dwa monitory Dell MDS19

Adaptery montażowe VESA

Dokumentacja