Notebooki Dell Inspiron

Notebooki Dell Inspiron

Wszechstronność, jakiej potrzebujesz

Jeśli poszukujesz prawdziwie uniwersalnego sprzętu, który poza parametrami notebooków biurowych zaoferuje Ci coś więcej, Inspiron będzie idealnym wyborem. Model ten powstał z myślą o użytkownikach domowych, korzystających na co dzień z rozrywki multimedialnej. Lekkie i poręczne, zabierzesz je ze sobą w każde miejsce. Elegancki dizajn i ładna dla oka kolorystyka sprawią, że wszędzie będzie wyglądał świetnie.

Imponująca wydajność

Modele z tej serii wyposażono w procesory Intel Core dziesiątej generacji i do 16 GB pamięci DDR 4. Do tego dodaj dysk twardy nawet do 1 TB lub SSD do 512 GB. Dzięki temu masz dość miejsca na dane, a notebook poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Karta graficzna NVIDIA GeForce pozwoli Ci zagrać w najbardziej wymagające gry.

Dopasowany do każdych potrzeb

Wśród notebooków Inspiron znajdują się modele 13- jaki i 15-calowe, a także laptopy 2w1. Wystarczy, że odchylisz klapę o 360°, a otrzymasz wydajny tablet z funkcją ekranu dotykowego, na którym obejrzysz film lub przeczytasz książkę. Już nigdy więcej nie będziesz musiał zabierać ze sobą wszystkich urządzeń w długą podróż.

Kino w Twoim domu

Jeśli kochasz kino w najwyższej jakości, zainteresuje Cię technologia Dell Cinema. Dzięki CinemSound możesz cieszyć się studyjnym dźwiękiem bez najmniejszych zakłóceń, zapewnionym przez technologię Waves MaxxAudio. CinemColour to gwarancja wyjątkowo wyrazistej kolorystyki z zachowaniem najdrobniejszych detali. W uzyskaniu wyrazistego obrazu pomoże wyświetlacz z technologią TrueLife. Technologia CinemaStream zapewni płynne przesyłanie strumieniowe, istotne podczas słuchania muzyki i oglądania Netflixa.

Funkcja, której nie przeoczysz

W modelach Inspiron wdrożono funkcję Dell Mobile Connect. Dzięki niej bez problemu połączysz notebooka ze smartfonem. Możesz przekserować wszelkie powiadomienia z telefonu na komputer, dzięki czemu możesz skupić swoją uwagę tylko na jednym urządzeniu. Nie zapomnij o prywatności – dzięki tej usłudze podłączysz telefon poprzez bezpieczne połączenie bez narażania danych.

Jak najdłuższe działanie

Notebooki Inspiron zostały stworzone z wykorzystaniem najlepszych technologii, tak byś mógł się nimi cieszyć jak najdłużej. Nie straszna jest im skrajna temperatura, wytrzymają w warunkach od -40°C do +65°C. Trwałość zawiasów obliczona jest na 20 000 zamknięć klapy. Przyciski i klawisze wytrzymają kilka milionów razy dłużej.

Zapoznaj się ze wszystkimi modelami z serii Dell Inspiron.