Autoryzowany Dell Partner


BestDell jest autoryzowanym partnerem firmy Dell. Dzięki partycypowaniu w programie PartnerDirect jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą ofertę rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Służymy profesjonalnym wsparciem i doradztwem w zakresie zakupu, jak i użytkowania sprzętu. Dodatkowo oferujemy opcje rozszerzenia/przedłużenia gwarancji na dowolny sprzęt Dell w programie ProSupport, ProSupport Plus oraz Basic.


Kupując w BestDell oszczędzasz:


Nerwy
Szanujemy energię i czas naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by w razie pytań, wątpliwości w sposób przyjazny, przystępny i kompetentny udzielić należytej pomocy.


Czas
Zamówienia złożone do godz. 16:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia! Paczki dostarczane są za pośrednictwem kuriera DPD Polska w ciągu 24h. W rzadkich przypadkach czas realizacji może wydłużyć się do regulaminowych 7 dni roboczych.


Pieniądze
Jako autoryzowany przedstawiciel marki Dell dbamy o to, by w parze z jakością oferować najlepsze ceny na rynku. Dla większych zamówień sektora biznesowego zlecamy specjalne wyceny projektowe.