Komputery PC Dell Optiplex

Dell OptiPlex 3080 MT i3-10100 8GB 256SSD UHD 630 W10PRO 3YNBDDell OptiPlex 3080 MT i3-10100 8GB 256SSD UHD 630 W10PRO 3YNBD
2699,00 zł
  • Part number: N005O3080MTEM
  • Procesor: Intel i3-10100
  • Pamięć: 8GB DDR4
  • Dysk twardy: 256GB SSD
  • System operacyjny: Windows 10 Professional
  • od 20,00 zł zobacz
 

Dell Optiplex – klasa sama w sobie

Komputery Dell Optiplex to najbardziej popularna i doceniona seria komputerów wśród firm czy instytucji państwowych. Optiplex to seria komputerów, które sprawdzą się zarówno w dużej korporacji jak i w mniejszych, rozwijających się firmach. Swoją uniwersalność zawdzięczają dobrze zaprojektowanej, trwałej konstrukcji, która jest bardzo łatwa w rozbudowie. W długiej perspektywie daje to wiele korzyści w postaci oszczędności czasu oraz optymalnego wykorzystania nakładów na sprzęt IT. Dzięki dużej ilości dostępnych konfiguracji komputery Dell Optiplex można dostosować do każdych potrzeb.

Dla kogo dedykowane są komputery Dell Optiplex?

Ze względu na swoją wszechstronność komputery sprawdzą się zarówno w szpitalach czy szkołach jak i halach produkcyjnych. Głównymi gałęziami gospodarki, do których dedykowane są komputery Dell Optiplex:

Edukacja

Opieka zdrowotna

Sprzedaż

Rząd

Finanse

Produkcja

Łatwe zarządzanie

Równie ważnym elementem jest łatwe zarządzanie komputerami Dell, dział IT otrzymuje wraz z komputerem szereg narzędzi, które ułatwią i usprawnią proces wdrażania oraz wymiany komputerów w Twojej firmie. Sprawna i wydajna praca odbywa się poprzez użycie najnowszych  technologii. Dell Client Manager to aplikacja, która umożliwia zdalne zarządzanie komputerami. Ponadto, w dobie powszechnego dostępu do sieci bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Dzięki oprogramowaniu Dell Data Protection, układowi TPM czy technologii Intel® vPro Twoje dane będą dobrze zabezpieczone.

Technologia, która szybko się dostosowuje

Dell Optimizer to narzędzie do optymalizacji oparte na sztucznej inteligencji, które uczy się Twojego sposobu pracy. Fukncje takie jak Intelligent Audio czy ExpressResponse analizują i dopasowują na bieżąco najważniejsze obszary systemu. Dzięki temu możesz cieszyć się niezakłóconą pracą i jeszcze wyższą wydajnością.

Optiplex to duże możliwości

Urządzenia Dell Optiplex wyposażone są w topowe procesory Intel oraz dużą ilość pamięci RAM. Taka konfiguracja ma za zadanie radzić sobie z wieloma aplikacjami stabilnie i szybko obsługując każdą z nich. Komputery Optiplex cechują się dużą niezawodnością, jest to możliwe dzięki dostępowi do globalnej sieci serwisowej. Wszystkie komputery Dell Optiplex domyślnie posiadają 3 letnią gwarancję Next Business Day z możliwością rozszerzenia do 5 lat. Dell daje możliwość rozszerzenia standardowej gwarancji do wariantu Pro Support.

Rodzaje obudów

Dell Optiplex to obudowy dopasowane do każdych potrzeb.

OptiPlex Ultra

To modułowe rozwiązanie, które nie zabiera żadnej powierzchni. Dell Optiplex w obudowie Ultra mieści się w stopie monitora. Brak kabli oraz elegancki wygląd to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w przychodni czy hotelu.

All in One

Komputer zintegrowany z obudową monitora. Wysoka wydajność, świetne matowe matryce oraz ergonomiczny wygląd odnajdą się w każdym biznesie.

Micro

To maksymalna produktywność dzięki komputerom stacjonarnym zapakowanym w ultrakompaktową obudowę. Do komputerów w obudowie Micro MFF jest dostępnych wiele akcesoriów do montażu pod biurkiem, za monitorem i wiele innych. Elastyczne opcje montażu, pozwolą dostosować się do każdego sposobu pracy.

MT i SFF

Komputery stacjonarne, w klasycznych obudowach, dla firm które wymagają elastyczności oraz łatwości w dostosowaniu konfiguracji do własnych potrzeb. Duża ilość dostępnych konfiguracji została zaprojektowana dla osiągnięcia najwyższej wydajności.

Dbałość o środowisko

Warto dodać, że Dell jako świadomy producent sprzętu IT, przyczynia się do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Materiały używane do produkcji komputerów Dell pochodzą w 10% z recyklingu. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie przez Dell certyfikatów takich jak: Energy Star, EPEAT-Gold, TCO czy Blue Angel.