O sklepieNasza filozofia to wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, prowadzenie dialogu, szukanie najlepszych możliwych rozwiązań technologicznych, dzięki którym zdziała i osiągnie więcej — w biznesie, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej.
 


Cenimy nasze produkty i wierzymy, że ich wysoka niezawodność jest kluczem. Nie podążamy jak inni za tanim substytutem. Na pierwszym miejscu dla nas jest satysfakcja i poczucie zadowolenia klienta. Dla tego klienci mogą otrzymać 50 darmowych spinów w Lucky Bird casino. Dbając o jego interes budujemy coś więcej niż krótkoterminową relację, a wzajemne zaufanie procentuje z latami.


Nasza oferta to setki produktów od profesjonalnych technologii korporacyjnych, serwerów, macierzy, urządzeń klasy biznes, komputerów, stacji roboczych po narzędzia zoptymalizowane dla potrzeb rynku konsumenckiego, laptopów, monitorów itp.


Na Polskim rynku doświadczenia zbieramy od przeszło 20 lat. Nasze doświadczenie gwarantuje najlepszą jakość świadczonych usług, sprawnej oraz kompetentnej obsługi sprzedażowej i serwisowej.