Notebooki Dell XPS

Zapoznaj się z ofertą laptopów z serii Dell XPS.

Dell XPS 9300 | Dell XPS 9305 | Dell XPS 9310

Dell XPS 7390 | Dell XPS 7590

Dell XPS 9500 | Dell XPS 9700

Dell XPS 9315 i5-1230u 8GB 256SSD 13.4  FHD+ FPR BK W11PRO 3YBWOSDell XPS 9315 i5-1230u 8GB 256SSD 13.4  FHD+ FPR BK W11PRO 3YBWOS
7249,00 zł
  • Part number: 9315-6236
  • Procesor: Intel i5-1230u
  • Pamięć: 8GB DDR5
  • Dysk twardy: 256GB SSD
  • Matryca: 13.4" Full HD+
  • System operacyjny: Windows 11 Professional
od 13,99 zł zobacz
 

Notebooki Dell XPS

Ultrabooki dla profesjonalistów

Laptopy z tej serii zostały stworzone z najwyżej jakości materiałów. Gładka aluminiowa obudowa i bezramkowy wyświetlacz sprawiają, że modele XPS są wyjątkowo smukłe i lekkie. Małe rozmiary nie oznaczają jednak małej mocy. Laptopy te wyróżnia wysoka wydajność i parametry o najwyższej jakości.

Wyjątkowy obraz

Notebooki XPS zostały wyposażone w pozbawione ramek wyświetlacze InfinityEdge. Dzięki temu ekran zajmuje ponad 80% powierzchni obudowy. Rozdzielczość 4K Ultra HD oraz powłoka antyodblaskowa sprawiają, że możesz cieszyć się wspaniałymi kolorami i najmniejszym detalem w każdych warunkach świetlnych. Panel PS IGZO zapewnia szeroki kąt widzenia, dzięki któremu wyraźnie zobaczysz z każdej pozycji. Możesz także wybrać model z dotykowym ekranem, lub model 2w1, dające jeszcze więcej możliwości.

Mały rozmiar, duża moc

Najnowsze czterordzeniowe procesory Intel Core ósmej generacji zagwarantują płynność i wydajność wykonywanych działań. Więcej rdzeni oznacza zarządzanie większą ilością aplikacji. Skorzystaj także z opracowanego przez Dell systemu zarządzania mocą. Funkcja Dell Power Manager umożliwia personalizowanie wydajności i temperatury w zależności od preferencji – laptop może działać w trybie cichym, ultrawydajnym i chłodzącym. Dysk SSD o pojemności 2 TB pozwoli uruchomić komputer w kilka sekund, który następnie możesz obsługiwać do 21 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Funkcje, które zaskakują

Niektórych modeli notebooków XPS można dokować z najnowszymi urządzeniami obsługującymi jednokablowe połączenia zasilania, lub łączyć ze stacją dokującą Thunderbolt 3. Najlepszą łączność WiFi zapewni karta Killer 1535 Wireless, zaprojektowana z myślą o szybszym i płynniejszym odtwarzaniu filmów, obraz i dźwięku z gier. Eliminuje nawet najmniejsze opóźnienia. Nowa, zaawansowana kamera internetowa jest nie tylko najmniejsza na świecie, ale także gwarantuje najwyższej jakości ostrość obrazu.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nic nie ochroni urządzenia bardziej, niż odciski palców. Dzięki czytnikowi linii papilarnych wbudowanemu w przycisk zasilania tylko Ty otrzymasz dostęp do swojego komputera. Wśród zabezpieczeń dostępna jest także aktywacja głosem.

Laptop przyjazny naturze

Materiały wykorzystane do produkcji to w 25% tworzywa sztuczne pochodzące z oceanów, a 75% plastik z recyklingu. Z tego względu 90% notebooka można ponownie wykorzystać. Notebooki XPS posiadają także certyfikat energooszczędności Energy Star.

Zapoznaj się z ofertą notebooków z serii Dell XPS.