Przedłuż gwarancje dla swojego Della

Dell Adapter DA310 USB-C (VGA, HDMI, DP, USB-C, RJ-45)

Dell Adapter DA310 USB-C (VGA, HDMI, DP, USB-C, RJ-45)
Dell Adapter DA310 USB-C (VGA, HDMI, DP, USB-C, RJ-45)
Dell Adapter DA310 USB-C (VGA, HDMI, DP, USB-C, RJ-45)
Dell Adapter DA310 USB-C (VGA, HDMI, DP, USB-C, RJ-45)
Nr produktu: BD34476 - P/N:470-AEUP
Dell
525,00 zł
(426,83 zł netto)
Status Dostępny
Ilość powyżej 5 szt.
Koszt wysyłki DPD od 13,99 zł
Paczkomaty InPost InPost Paczkomaty tylko 13,99 zł
PayU Zapłać szybko i wygodnie!

Dlaczego warto kupować w BestDell.pl?

Pewny dostawca

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów marki DELL stanowimy pewnego i sprawdzonego dostawcę.

Bezpieczne płatności Payu 1%

Do realizacji sprzedaży korzystamy z największej i najbezpieczniejszej platformy lidera płatności online na Polskim rynku PayU.

Szybka dostawa

Korzystamy ze sprawdzonej i doświadczonej firmy kurierskiej DPD, która zapewnia szybką i bezproblemową realizację przesyłek.

Zwrot 14 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oferujemy Ci możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania paczki.

Oficjalna dystrybucja

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dystrybutorów. Zapewni to Ci bezproblemową realizację gwarancji oraz pewność, że zakupiony towar jest w pełni nowy i oryginalny

20 lat doświadczenia

W branży IT jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. W razie problemów, pytań zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję oraz fachowe wsparcie.

Dell Technologies

Adapter USB-C firmy Dell - DA310 (470-AEUP)

Wszechstronny adapter 7 w 1 z przelotem zasilania

Mobilny adapter USB-C firmy Dell to kompaktowy i przenośny wieloportowy adapter typu 7 w 1, który można podłączyć do niemal każdego posiadanego urządzenia. Port USB-C typu downstream obsługuje przepływ energii i jest idealny, gdy Twój laptop nie ma więcej portów ładowania USB-C.

Najszersza  różnorodność portów: najszerszy zakres dostępnych portów, w tym 2 porty USB-A, 1 USB-C, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 VGA i 1 port RJ-45. Adapter Mobile oferuje bezproblemową łączność z różnymi urządzeniami, takimi jak monitory I , projektorów, słuchawki, klawiatury, myszy, pamięci flash i inne akcesoria.

Wielofunkcyjny port USB-C:Dzięki portowi USB-C do odbioru danych, który obsługuje przepływ energii, wideo i dane, możesz podłączyć się do monitora z rozdzielczością do 4K przy 30 Hz, uzyskać transfer danych do SuperSpeed ​​USB 10 Gb / s i przepuścić moc 90 W przez i do laptopa.

Wyraźna rozdzielczość 4K przy 60 Hz: podłączaj się do wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości bez utraty wydajności, ponieważ adapter obsługuje rozdzielczość 4K przy 60 Hz i . Po prostu podłącz monitor lub projektor do komputera przez port DisplayPort lub HDMI 2.0 w adapterze.

Przesyłanie danych SuperSpeed: dwa porty USB-A i jeden USB-C do odbioru danych umożliwiają podłączenie innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych i cieszenie się szybkim transferem plików do 10 Gb / s SuperSpeed.

Innowacyjny, opatentowany projekt

Najmniejszy i najbardziej kompaktowy adapter 7 w 1, ten przenośny adapter wieloportowy ma najpełniejszą gamę portów oferowanych w adapterze USB-C. Jego opatentowana konstrukcja oferuje wyjątkowe zarządzanie kablami, umożliwiając przedłużanie i zwijanie kabla w razie potrzeby.

Lekki i przenośny: najmniejszy i najbardziej kompaktowy adapter 7 w 1, który ma rozmiar dłoni, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo mieści się w kieszeni lub torbie.

Elastyczne zarządzanie kablami: Doświadcz wyjątkowego zarządzania kablami dzięki opatentowanej konstrukcji, która pozwala na ukrycie i ochronę kabla, gdy nie jest używany. Łatwo przedłuż lub chowaj kabel USB-C, obracając górną i dolną pokrywę adaptera.

Stabilne połączenie:Możliwość połączenia z różnymi obudowami, od klapek po urządzenia 2 w 1 i odłączane. Okrągły kabel koncentryczny zapewnia lepszą jakość sygnału i stabilną łączność, gdziekolwiek zabierze Cię pracowity dzień.

Wysoce niezawodna

Uzyskaj nieprzerwane wideo i Internet, nawet podczas podłączania / odłączania źródła zasilania USB-C od adaptera. Adapter jest bardzo kompatybilny, ponieważ współpracuje z większością systemów operacyjnych i obsługuje funkcje klasy biznesowej, gdy jest używany z komputerami firmy Dell. Dodatkowy spokój dzięki 3-letniej gwarancji.

Bądź produktywny: Funkcja Zamień Szybkie Rola i obsługiwane przez adapter, zapewnia, że multiport wideo i łączność LAN jest nieprzerwane nawet jeśli źródłem zasilania USB-C jest usuwany z adapterem. Szeroka kompatybilność: kompatybilny z szeroką gamą głównych systemów operacyjnych, w tym Windows10 64-bitowy, MAC, Ubuntu, Chrome, RHEL, adapter zapewnia bezproblemową łączność z niemal każdym komputerem.

Obsługuje funkcje klasy biznesowej:Adapter wieloportowy obsługuje rozbudowane funkcje na poziomie korporacyjnym, takie jak przekazywanie adresów MAC przez i , PXE Boot i oraz Wake-On-LAN.